13. dani medijske kulture u Bjelovaru

Autor: Ivan Piria, 11. 5. 2015.

Članovi dramske skupine viših razreda naše škole Nikolina Bokan, Laura Bisaku i Dominik Šešet  nastupili su 22. travnja 2015. godine u bjelovarskom Domu kulture na 13. danima medijske kulture u Bjelovaru izvodeći igrokaz Školski sat Marine Gračanin kojim su se plasirali na ovogodišnju županijsku smotru LiDraNo 2015. Predstavljali su nas i 16. travnja 2015. godine kao sudionici programa koji je organizirala  Bjelovarska umjetnička mladež u sklopu Malog BOK festa. Priredbe su održane kako bi šira publika imala priliku vidjeti najbolje dramsko-scenske izvedbe osnovnoškolaca i  srednjoškolaca s LiDraNa 2015. Učenici su bili nagrađeni iskrenim pljeskom te simboličnim zahvalnicama.

Članak napisala : Senada Piria