Završna faza projekta ''Opremanje OŠ Velika Pisanica obrazovnom opremom''

Autor: Ivan Piria, 19. 10. 2015.

U sklopu projekta ''Opremanje OŠ Velika Pisanica obrazovnom opremom'' približavamo se samom završetku opremanje naše škole od strane Veleposlanstva Japana te Japanske vlade.Tijekom svibnja 2015. godine nabavljena je oprema za učionicu kemije: 8 ormara (vitrina) za samu nastavu te 1 ormar za čuvanje zapaljivih tvari kao i 5 panoa za učionice. Oprema je vrijedna preko 30.000,00, a navedena oprema pomoći će održavanje nastave iz prirode, biologije i kemije kao i iz svih predmeta u našoj školi. Inače Veleposlanstvo Japana pomoglo je vrijednom donacijom od 13.139,00 Eura za opremanje 8 učionica novim namještajem (ormarima, policama te školskim klupama i stolicama). Projekt je započeo u školskoj godini 2012.Zahvaljujemo se Veleposlanstvu Japana i Vladi u Japanu na vrijednoj donaciji koja će pomoći boljim rezultatima učenika u našoj školi i koja će omogućiti bolje radno ozračje te kvalitetniju nastavu. Također se zahvaljujemo i Bjelovarsko bilogorskoj županiji na financijskoj podršci u realiziranju zadnje faze donacije.

Obavijest napisala: Ivana Gregorić