Nagrađeni radovi učenika na temu "Sloboda"

Autor: Ivan Piria, 2. 11. 2015.

Povodom Dana oslobođenja Općine Velika Pisanica koji  se održao 30.listopada 2015. godine, Općina Velika Pisanica raspisala je  natječaj za najbolje literarne ostvaraje učenika 1.-4. razreda u formi pjesme  te najbolje literarne ostvaraje učenika 5. -8.razreda u formi proze (sastavka). Nagradila su se 3 najbolja rada učenika u svakoj kategoriji. Tema literarnih radova za učenike razredne i predmetne nastave u obje kategorije bila je SLOBODA. Povjerenstvo u sastavu (Nataša Saraja, učiteljica hrvatskoga jezika, Slavka Soptija, učiteljica hrvatskoga jezika i knjižničarka  te  Ivana Čer, učiteljica razredne nastave)  odabralo je  najbolje radove iz svake kategorije, a načelnik Općine Velika Pisanica uručio je nagrade učenicima.

Razredna nastava:

Valentina Cocut , 3.r. ''Sloboda''