Poligon za tjelesnu aktivnost školske djece

Autor: Ivan Piria, 6. 12. 2015.

U sklopu projekta ''Poligon za tjelesnu aktivnost školske djece'' OŠ Velika Pisanica primila je vrijednu donaciju sportske opreme od Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta te Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo vrijednu oko 8.000,00 kn. Oprema je namijenjena učenicima osnovne škole, a namijenjena je školama koje nemaju sportsku dvoranu. Preporuka donatora je da se oprema koristi za učenike razredne i predmetne nastave matične škole u sklopu nastave tjelesne i zdravstvene kulture. Navedena oprema će bitno poboljšati nastavu TZK-a te rad učitelja, a koristit će se i u sklopu rada izvannastavnih aktivnosti i univerzalne športske škole koje vodi učiteljica Biljana Novković.

Članak napisala: Ivana Gregorić