Posjet predstavnika Veleposlanstva Japana našoj školi

Autor: Ivan Piria, 11. 4. 2016.

OŠ Velika Pisanica su u srijedu, 6.travnja 2016. godine posjetili predstavnici Veleposlanstva Japana u Republici Hrvatskoj. Gospodin savjetnik Mitushiko Shinomiya , djelatnica i prevoditeljica veleposlanstva Marija Soldić, zamjenica načelnika općine Velika Pisanica gđa. Zorica Vasić, pročelnica općine Velika Pisanica gđica. Zlata Berkeš, predsjednik Školskog odbora OŠ Velika Pisanica učitelj Leonardo Gradečak te ravnateljica škole Ivana Gregorić izvršili su uvid i kontrolu doniranog namještaja. U posljednjoj fazi projekta nabavljena je oprema za učionicu kemije (ormari s vitrinama i ormar za čuvanje zapaljivih tekućina, 5 panoa). U prvoj fazi projekta kupljeni su ormari i školske klupe i stolice za 8 učionica. Predstavnici veleposlanstva  uvjerili su se u to da je navedena oprema u uporabi te da je kvaliteta rada u našoj školi podignuta na višu razinu. Nadamo se da će se suradnja s Veleposlanstvom Japana nastaviti i u budućnosti kroz različite kulturne sadržaje, origami radionice i međusobne posjete.

Članak napisala: Ivana Gregorić