Poziv na sastanak za predškolu

Autor: Ivan Piria, 26. 10. 2016.

PREDMET:   Poziv na sastanak za predškolu

-    d o s t a v lj a    s e    -

Poštovani,

obavještavamo Vas da će Osnovna škola Velika Pisanica započeti sa programom predškole te Vas pozivamo da dana 03. studenoga 2016. godine (četvrtak) u 12.00 sati dođete u Osnovnu školu Velika Pisanica (školska knjižnica) na sastanak radi dogovora.Program predškole trajat će od početka studenoga 2016. godine do kraja svibnja 2017. godine (preko zimskih i proljetnih praznika neće biti predškole), a odvijat će se u jednoj grupi, utorkom i četvrtkom od 11.30 do 14.30 sati.Prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (Narodne novine, broj: 10/97., 107/07., 94/13.) program predškole obavezan je za svu djecu u godini dana prije polaska u osnovnu školu.

Djeca ne moraju dolaziti na sastanak.

S poštovanjem,

Ravnateljica: