Obilježili smo Dane kruha i Zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Ivan Piria, 26. 10. 2016.

U OŠ Velika Pisanica obilježili smo Dane kruha i Zahvalnosti za plodove zemlje u četvrtak, 20.listopada 2016. godine. Taj dan su učenici razredne nastave imali radionice izrade pekarskih proizvoda, a u 12:00 sati u holu škole učenici razredne i predmetne nastave izveli su kratki prigodni program. Velečasni Mijo Posavec blagoslovio je kruh, peciva, kolače koje se donijeli učenici u školu, a potom smo se zasladili i degustirali namirnice. Namirnice smo zapakirali u prigodne pakete i odnijeli obiteljima u Velikoj Pisanici. Zahvaljujemo se svim roditeljima, bakama i ostalim članovima obitelji  na pomoći u pečenju kruha i peciva, donaciji namirnica koje smo taj dan konzumirali i podijelili potrebitima u našem selu.

Članak napisala: Ivana Gregorić