Čitanje naglas

Autor: Ivan Piria, 25. 10. 2017.

I ove godine naši su učenici sudjelovali na natjecanju Čitanje naglas koje je održano 24. listopada u Gradskoj knjižnici "Mato Lovrak" u Grubišnom Polju Natjecanje je održano u dvije kategorije, mlađoj za učenike od 3. do 5. razreda te starijom za učenike od 6. do 8. razreda. Sudjelovali su sljedeći učenici; Leonardo Bolšec, 3.r, Nataša Đurđević, 5.r, Filip Perdedaj, 7.r te Roberto Rakijaš, 8.r.  Svi su učenici uspješno nastupili, a najbolji rezultat ostvarila je Nataša Đurđević koja je bila prva u mlađoj kategoriji te Roberto Rakijaš s drugim mjestom u starijoj. Oboje učenika plasiralo se na županijsku razinu natjecanja koje će se održati 3. studenog u Bjelovaru u organizaciji Narodne knjižnice Petar Preradović. Učenike su pripemile učiteljice Hrvatskog jezika Nataša Saraja i Slavka Soptija. Sretno u daljnjem natjecanju!

Članak napisala : Nataša Saraja