Tradicionalna humanitarna akcija Škole za Afriku

Autor: Ivan Piria, 11. 12. 2017.

I ove Vas godine pozivamo na našu, sada već tradicionalnu, humanitarnu akciju kojom pomaže siromašnoj djeci Afrike. Kao i svake godine, naše će učiteljice ispeći domaće kolače kojima ćemo se svi osladiti,a svi zainteresirani učenici, roditelji i posjetitelji Božićne priredbe imaju priliku sa samo nekoliko kuna pomoći djeci koja nemaju priliku redovito pohađati školu. Prošlih smo godina prikupljenim sredstvima pomogli nekoliko stotina djece. Stoga vas sve pozivamo da se odazovete našoj akciji učinimo nešto dobro u ovo božićno vrijeme.Pozivamo i zaintereseirane učenice i učenike koji imaju znanja i volje i sami se uključiti u pečenje kolača da se slobodno uključe te pokažu da su spremni pomoći najsiromašnijima.
Članak napisala: Nataša Saraja