Valentinovo u našoj školi

Autor: Ivana Haić, 16. 2. 2018.

Dana 14. veljače 2018. godine u OŠ Velika Pisanica učenici razredne i predmetne nastave zajedno sa svojim učiteljima pripremili su prigodni program kojim smo obilježili Valentinovo – Dan zaljubljenih. Tijekom 7. sata učenici su izveli plesne i glazbene točke, upoznali sve nazočne s ljubavnom poezijom, dijalozima na engleskom jeziku  te kroz niz prezentacija istaknuli koji su to bili najpoznatiji ljubavni parovi u povijesti. Za nastup su učenike pripremili sljedeći učitelji: Silvia Hlušička, Marijana Popijač i Nikolina Beljan  – učiteljice engleskog jezika, Marijana Špajgl – učiteljica razredne nastave, Jasminka Crnković – učiteljica glazbene kulture. Učenicima i djelatnicima posebno su se svidjele zanimljive ljubavne poruke otisnute na crvenom papiru koje je dobio svaki pratitelj programa.

Članak napisala: Ivana Haić