Školsko natjecanje iz „Sigurno u prometu“

Autor: Viktor Breškić, 25. 3. 2018.

U našoj školi održano je školsko natjecanje iz poznavanja prometnih pravila i spretnosti vožnje biciklom, „Sigurno u prometu“. Na natjecanju je sudjelovalo 9 učenika 3., 4. i 5. razreda koje je pripremao učitelj Viktor Breškić.

Praktični dio vožnje spretnosti održan je 17.3.2018. godine. Pisani dio natjecanja proveden je putem aplikacije HAK-a za on line testiranje 22.3.2018. god. Najbolje rezultate na testu i poligonu pokazali su učenici Ines Lalić, Lana Kočiš, Marin Tot i Mihael Dončević koji će nastupati  na županijskom natjecanju. Prve zamjene su Ana Ćetković i Dorijan Hadžija.

Tekst napisao: Viktor Breškić