Županijsko natjecanje u sricanju- Spelling ELF

Autor: Viktor Breškić, 26. 4. 2018.

Dana 25. travnja 2018.g. u I.osnovnoj školi u Bjelovaru održano je županijsko natjecanje u sricanju na engleskom jeziku - Spelling ELF na kojem su sudjelovali i učenici naše škole.

U kategoriji 4.-ih razreda sudjelovali su učenici Lana Kočiš i Dorijan Hadžija, 5.r- Nataša Đurđević, Selma Weijde i Andreas Grce, 6.r- Anita Prenkaj, Lea Đurišević i Ema Bereš te 7.r- Katja Gelenčir, Lorena Pajdlin i Lana Bugarinović. Učenike su za natjecanje pripremale učiteljice engleskog jezika Silvia Hlušička, Marijana Popijač i Nikolina Beljan.

Najuspješnije su bile učenice Lana Kočiš s osvojenim 5. mjestom te Nataša Đurđević, Anita Prenkaj i Katja Gelenčir s osvojenim 7.mjestom. Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i postignutim rezultatima.

Tekst napisala: Nikolin Beljan