Biciklistički ispit

Autor: Viktor Breškić, 18. 5. 2018.

U našoj školi 17.5.2018. godine, u organizaciji PU i HAK-a proveden je biciklistički ispit. Na ispit su izašli učenici 3., 4. i 5. razreda koji su prošli osposobljavanje u okviru grupe sigurno u prometu, a koje je vodio učitelj Viktor Breškić. Ispit je organiziran u dva dijela, prvi dio pisana je provjera znanja na računalima u učionici, dok je drugi dio ispita vožnja bicikla na posebno izrađenom poligonu. Učenici koji su prošli pisani dio ispita, njih 11, pristupili su polaganju praktičnog dijela.  Za uspješno polaganje ispita  trebalo je  70% točnih odgovora.  Učenici koji su položili biciklistički ispit i dobili „vozačku dozvolu“ su: Ana Boroz, Ana Ćetković, Anamarija Halapa, Adrian Hadžija, Borna Kočiš, Dorian Hadžija, Josipa Ječminek, Marin Tot, Marko Kolarić, Mihael Dončević i Toni Zvonar.

Svim novopečenim vozačima puno sreće u prometu.

Tekst napisao: Viktor Breškić