Obavijest za prvi nastavni dan, 7.rujna 2020. godine

Autor: Ivana Haić, 4. 9. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

prvi nastavni dan , 7.rujna 2020. godine učenici će imati 2 sata razrednika, preuzet će besplatne udžbenike i dodatne materijale, raspored sati te se upoznati s pravilnicima rada škole i organizaciji nastave sukladno uputama MZO i HZJZ. Učenicima putnicima ćemo podijeliti maske (platnene) te se sa svim učenicima dogovoriti o daljnjem funkcioniranju nastave. Učenici putnici doći će u školu školskim autobusima, a nakon 9.20 sati svi učenici se vraćaju  kući.

Prijevoz za učenike putnike za datum 7.rujna 2020. godine  je sljedeći:

Predmetna nastava – dva (2) autobusa:

- prva tura       - dolazak u školu u 7.10    odlazak iz škole – 9.35 (Lasovac, Ribnjačka)

Predmetna nastava – dva (2) autobusa

- druga tura     - dolazak u školu u 7.25  odlazak iz škole 9.20 (Bedenik, Babinac, dio V. Pisanice

Razredna nastava, Međugeneracijski centar – jedan (1) autobus:

- prva tura       - dolazak u školu u 7.35      odlazak iz škole – 9.20 (Babinac, V. Pisanica)

Razredna nastava, Međugeneracijski centar – jedan (1) autobus:

- druga tura     - dolazak u školu u 7.55         odlazak iz škole – 9.20 (V. Pisanica)

Molimo Vas za strpljenje i moguće probleme u prijevozu učenika do kojih će možda doći.

Roditelji prvašića MŠ  mogu dovesti dijete u školski vrt dana 9.rujna 2020. godine , a na PŠ do školske zgrade (molimo da to bude samo jedan roditelj). Ispred škole roditelji mogu pričekati dijete do 9.20 sati te ga potom preuzeti.

Želimo svim učenicima, učiteljima, djelatnicima, roditeljima miran početak ove školske godine te mnogo zdravlja, sreće i strpljenja.