Obilježen Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje

Autor: Ivana Haić, 25. 11. 2020.

Učenici i učitelji OŠ Velika Pisanica obilježili su Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje u tjednu od 16. - 20. studenoga  2020. godine  tijekom nastave sata razrednika, hrvatskoga jezika, povijesti, likovne kulture. Učenici su zapalili svijeće  u holu škole te uredili panoe likovnim radovima. Prilikom uređenja panoa učenicima je pomogla učiteljica likovne kulture Andrea Gašapec Dražić koja je osmislila  vizualni identitet  likovnih radova.

Članak napisala: Ivana Haić