Poziv za dostavu fotografija - zima

Autor: Ivan Piria, 16. 1. 2013.

Nakon uspješno završenog poziva fotografima amaterima za sudjelovanje u projektu “Jesen u Pisanici”, Općina Velika Pisanica poziva sve zaintersirane fotografe amatere da nam pošalju svoje amaterske fotografije sa temom „Zima u Pisanici“.  Fotografije koje se mogu poslati moraju sadržavati elemente biljnog i životinjskog svijeta, krajolika, poljoprivrednih radova, običaja i sl.  povezanih sa Općinom Velika Pisanica i godišnjim dobom zima. Ovaj poziv otvoren je do 01. ožujka 2013. godine. Jedan autor na ovaj poziv može poslati do 4 fotografije. Uz kratak opis fotografije važno je navesti ime i prezime autora. Fotografije se zaprimaju putem emaila: info@velika-pisanica.hr .  Najbolje fotografije bit će objavljene na stranicama općine Velika Pisanica http://www.velika-pisanica.hr.  Fotografije koje nisu u skladu sa temom poziva ili se ne navodi ime autora ne će biti uzete u obzir. Slanjem fotografija temljem ovog poziva Općina Velika Pisanica ostvaruje pravo korištenja i objavljivanja istih na web stranici, promotivnim materijalima i sl. Ovim putem, još jednom zahvaljujemo svim pojedincima i učenicima Osnove škole Velika Pisanica koji su svojim jedinstvenim fotogrfijama sudjelovali u jesenskom dijelu projekta te ih pozivamo da se uključe i u zimski poziv.