LiDraNo 2013.

Autor: Ivan Piria, 7. 2. 2013.

U četvrtak 31. siječnja 2013. godine učenici naše škole sudjelovali su na međuopćinskoj smotri LiDraNo 2013. u Osnovnoj školi Mirka Pereša u Kapeli. Natjecanje se odvijalo u tri kategorije, a naši učenici predstavili su se u literarnom stvaralaštvu i pojedinačnom scenskom nastupu. U pojedinačnom scenskom nastupu našu školu predstavljao je učenik 7.b razreda Josip Krasnić izvodeći monolog autorice Sanje Pilić pod naslovom „Odrasti ili ne odrasti, pitanje je sad“. U kategoriji literarno stvaralaštvo predstavili smo se sljedećim radovima: „Proljeće“, „Proljetna pjesma“ i „Susret s Lujem XVI“. Mentorice su bile učiteljice Nataša Saraja i Senada Brulić. S ponosom možemo reći da je literarni rad „Susret s Lujem XVI.“ učenika Josipa Krasnića predložen na županijsku smotru LiDraNo 2013. koja će se održati u Osnovnoj školi Vladimira Nazora u Daruvaru. Svi učenici dobili su zahvalnicu za sudjelovanje, a učeniku Josipu Krasniću čestitamo te želimo da njegov literarni rad bude jednako dobar i na županijskom susretu.