Nagrađeni učenici OŠ Velika Pisanica povodoma Dana oslobođenja Općine

Autor: Ivan Piria, 7. 11. 2013.

Rezultati natječaja za najbolji literarni rad na temu SLOBODA učenika 5. -8. razreda OŠ Velika Pisanica

Na natječaju je sudjelovalo 120 učenika predmetne nastave, a učiteljice hrvatskoga jezika odabrale su 13 najboljih radova koji su ušli u užu konkurenciju.Komisija u sastavu: Nataša Saraja, Slavka Soptija i Petra Havlik odabrala je 3 najbolja rada u kategoriji literarnih sastavaka učenika 5.-8.razreda.

Red. broj

Ime i prezime učenika

Razred

Naziv rada

1.mjesto

Vanna Glumac

Sloboda moga jezika

2.mjesto

Antonija Solić

Domovina

3.mjesto

Josip Krasnić

Sloboda

Rezultati natječaja za najbolji likovni rad na temu SLOBODA učenika 1.- 4. razreda OŠ Velika Pisanica

Na natječaju je sudjelovalo 118 učenika razredne nastave, a učiteljice likovne kulture  i razredne nastave odabrale su   20-tak   radova koji su ušli u užu konkurenciju.Komisija u sastavu: Anita Res, Marija Dent i Mirela Mrzlečki odabrala je 3 najbolja rada u kategoriji likovnih radova učenika 1.-4.razreda.

Red. broj

Ime i prezime učenika

Razred

Naziv rada

1.mjesto

Katja Gelenčir

3.r. MŠ

2.mjesto

Veronika Pecolaj

4.r.MŠ

3.mjesto

Nikolina Stojčević

4.r. PŠ Lasovac

Sloboda

Navedeni učenici nagrađeni su knjigama koje je učenicima uručio načelnik Općine Fredi Pali .