Natječaja za Dan oslobođenja Velike Pisanice 2014.godine

Autor: Jasmina Herčeki, 1. 10. 2014.

Općina Velika Pisanica povodom Dana oslobođenja Općine Velika Pisanica raspisuje natječaj za učenike OŠ Velika Pisanica od 5.do 8.razreda iz područja DIGITALNE FOTOGRAFIJE s tematikom Velike Pisanice (biljni i životinjski svijet, znamenitosti Velike Pisanice, ljudi, običaji itd.) te za učenike 1. – 4. razreda natječaj iz područja LIKOVNOG IZRAŽAVANJA na slobodnu temu. Potrebno je fotografirati određeni motiv te digitalne fotografije predati učitelju informatike Ivanu Piriji. Svaki učenik na natječaju smije sudjelovati sa maksimalno 5  fotografija. Likovne radove učenici će predati učiteljima razredne nastave. Općina Velika Pisanica  nagradit će najbolje fotografije i najbolje likovne radove. Pozivamo sve učenike da se odazovu na ovaj natječaj koji traje od 1. listopada do 24. listopada 2014. godine. Najbolje fotografije i likovni radovi izložit će se u predvorju Općine Velika Pisanica 31.listopada 2014. godine.