Organizacija online nastave za učenike i učitelje predmetne nastave

Autor: Ivana Haić, 15. 1. 2021.

Organizacija online nastave OŠ Velika Pisanica za učenike i učitelje predmetne nastave

• Online nastava će biti u realnom vremenu (7.05 – 13.00 sati) po rasporedu sati za razred koji učenik polazi.
  • Učenik je dužan biti na virtualnom sastanku za svaki predmet po rasporedu sati za dotični dan, inače će nenazočnost učenika biti zabilježena kao neopravdani sat. Ukoliko učenik nije nazočan zbog bolesti, roditelj je dužan izostanak učenika opravdati ispričnicom.
  • Nastava će biti organizirana kao nastava učitelja putem virtualnih sastanaka , a ponavljanje gradiva kao rješavanje zadataka u radnim bilježnicama, nastavnim listićima i sl.
  • Zadaci će biti u obliku ''naslov jedinice i nadnevak''. Upute za učenike pisat će se kao numerirani popis ili popis s grafičkim oznakama u kojem će se izbjegavati duge rečenice. U uputama će biti poveznice ukratko objašnjene sa zadanim rokovima. Objave će po potrebama biti objavljene kao ''važne'', a uz njih će biti priloženi dokumenti ili fotografije. Ako je zadatak isti za više razreda, odabrat će se opcija ''objavi u više kanala''. Na ovaj način će sve nastavne jedinice biti preglednije i svima uočljivije, a upute konkretne i jasne.
  • Učitelji će u Teamsima biti nazočni tijekom nastave realnog vremena (prijepodne), a riješene zadatke i povratne informacije učenika primat će se i kontrolirati u skladu s uputama navedenog učitelja.
  • INA, dopunska i dodatna nastava provodit će se u dogovoru s učiteljem navedenih aktivnosti.
  • Ukoliko učenici imaju tehničkih problema s tabletima, mogu se obratiti učitelju Leonardu Gradečeku te donijeti tablet u matičnu školu (ponedjeljak – petak, od 8.00 do 12.30 sati).
  • Molimo Vas da potvrdite lajkom da ste primili zadatak na kanalu za predmet.
  • Obavezni ste rješavati zadatke jer će učitelji brojčano i opisno pratiti Vaš napredak u e-Dnevniku.
  • Želimo svima uspješan rad.

PROJEKT DRVOKOD

DRVOKOD-PISANICA

DRVOKOD PORTAL

« Ožujak 2024 »

DOKUMENTI ŠKOLE

ŠKOLSKI UDŽBENICI

Ispis statistike od 21. 10. 2016.