Office 365 je skup usluga koji omogućuje učiteljima, nastavnicima i učenicima stvaranje i zajedničko korištenje sadržaja, kao i međusobnu komunikaciju, s bilo kojega mjesta i na bilo kojemu uređaju.Usluga se može koristiti s vlastitog računala, mobilnoga telefona ili sa školskoga računala.

Microsoft Office možete instalirati na računalo i koristiti se njime kada ne postoji veza na internet.

Ova usluga uključuje alate poput Microsoft Excela, Worda i Outlooka, ali i napredne alate kao što su OneDrive (za pohranjivanje datoteka u oblaku), Microsoft Teams (za online suradnju i komunikaciju putem videokonferencija) i OneNote Class Notebook (alat za učionicu).

Više o alatima dostupnim u sklopu ove usluge potražite na stranici https://office365.skole.hr/

> ONLINE NASTAVA