Ponovno u Zagrebu!

Autor: Mirela Mrzlečki, 1. 3. 2020.

Učenici PŠ Babinac, Bedenik, Lasovac i Ribnjačka dana 25.10.2019. posjetili su grad Zagreb.Gledali su kazališnu predstavu " Pipi Duga Čarapa" u kazalištu " Trešnja". Bili su oduševljeni hrabrom djevojčicom Pipi i njenim prijateljima. Poslije predstave opustili smo se uz fini ručak u restoranu Medvedgrad. Zatim nas je očekivala prava iluzija u Muzeju Iluzija. Optički smo bili manji,višlji, u tanjuru...Fotografirali smo se  i krenuli u šetnju Ilicom gdje smo se usput počastili sladoledom. Zatim smo došetali i do zagrebačkog trga gdje smo djecu upoznali s kulturno- povijesnim spomenicima i ostalom baštinom. Kući smo stigli u poslijepodnevnim satima.

> Školski projekti  > PŠ Babinac