#Recikliranje

Autor: Marina Roher, Anita Farkaš, Ivana Čer Dvornik, Sanela Gerić, 17. 4. 2019.

Učenici PŠ Lasovac od 1. do 4.razreda, zajedno sa svojim učiteljicama, posjetili  su 17.4.2019. „ing.LaBoComerce„ skladište metalnog otpada u Lasovcu.

Gospodin Lazić ljubazno je dočekao naše učenike te im objasnio način razvrstavanja otpada te potrebu za reciklažom otpadnih materijala i njihovu ponovnu upotrebu. Učenici su sa zanimanjem promatrali rastavljanje automobila,razvrstavanje otpada te njegovo usitnjavanje.

Učenici su upoznati sa recikliranjem i očuvanjem naše planete te ekologijom u praktičnoj upotrebi jer se u našoj školi,kao i u njihovim domovima, također otpad razvrstava u različite spremnike.

Poručujemo svima:  #recikliranjejefora!

> Školski projekti  > PŠ Lasovac