ČLANAK O POSJETI KULTURNOM CENTRU MATO LOVRAK

Autor: Ivan Piria, 5. 5. 2023.

Učenici 8.a i 8.b razreda su u petak dana 5.5.2023. posjetili Kulturni centar Mate Lovraka u Velikom Grđevcu povodom „Dana profesionalnog usmjerenja“. Učenici su mogli kod svakoga izlagača pitati sve što ih je zanimalo za određeno usmjerenje.  Sudjelovali su u izradi raznoraznih posuda od gline, igri-povlačenje užeta te pečenju i degustaciji palačinki. Za sve učenike su bili podijeljeni sendviči, grickalice te baloni. Učenike  su posebno zainteresirali izlagači vatrogasci sa svojom opremom, te policajci sa policijskim motorom. Također su sudjelovali u degustaciji voćnih koktela, kiflica,voćnoj salati. Svaki izlagač je nudio nešto posebno.Nakon mnoštvo novih saznanja i lijepo provedenog sunčanog dana uslijedio je povratak. Učenici su se zadovoljni vratili svojim kućama.

Članak napisala : Nikolina Horak