HIPPO OLIMPIJADA

Autor: Autorizirani korisnik iz druge škole , 3. 4. 2024.

"Engleski bez granica" je međunarodno natjecanje koje promovira engleski jezik,pruža izazov učenicima diljem svijeta kroz natjecanje poznavanja engleskog jezika te potiče suradnju učitelja engleskog jezika. Natjecanje se organizira u tri kruga- prvi se odnosi na školsku razinu(izlučni krug),drugi na državnu koje predstavlja polufinale natjecanja,dok se treća i finalna stepenica odnosi na međunarodnu razinu,odnosno finale.

Učenici naše škole i ove su godine sudjelovali na natjecanju koje je bilo organizirano 15.ožujka,2024. Prijavilo se 18 učenika, ali najuspješniji koji su izborili svojim znanjem prolazak na državnu razinu su Lovro Ivanković (3.r. LITTLE HIPPO) i  Heidi Ličina (8.b HIPPO 3). Pohvaljujemo sve učenike koji su se prijavili i sudjelovali i ove godine,te puno sreće želimo Lovri i Heidi na državnoj razini koja će se održati 19.travnja 2024.