Autor: Ivan Piria, 20. 10. 2022.

Učenici naše škole bogatiji su za još jednu tehnologiju STEM Box koju je kroz projekt STEM u zajednici prijavio učitelj informatike Ivan Piria. Uz STEM Box učenici će imati priliku natjecati se i u CM Ligi sa novih 5 robota. STEM Box su sastavili učenici predmetne nastave, a cilj aktivnosti je novom robotičkom opremom educirati učenike te razvijati računalno razmišljanje, sposobnost rješavanja problema i vještinu programiranja. Učenici i zainteresirani prolaznici će imati priliku koristiti  STEM Box koje ćemo postaviti na dostupno mjesto u školi, a sve u svrhu popularizacije STEM-a.

> Informatika