Autor: Ivan Piria, 13. 2. 2023.

Cilj Dana sigurnijeg interneta je promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe online tehnologije i mobilnih uređaja, posebice među djecom i mladima, a tema ovogodišnjeg Dana sigurnijeg interneta je „Zajedno za bolji Internet.“ Svake godine na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca (ove godine 7.2.2023.) učenici od 5. - 8. razreda Osnovne škole Velika Pisanica s učiteljem informatike  sudjeluju u događajima i aktivnostima izrađujući digitalne materijale i upute u programu Canva želeći na taj način podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.

> Informatika