NATJEČAJ za izbor i imenovanje ravnatelja/ice Škole

Autor: Ivan Piria, 30. 12. 2011.

Hrvatskih mučenika 3

43 271 Velika Pisanica

Na temelju članka 127. i članka 165. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine, broj: 87/08., 86/09., 92/10., 105/10. i 90/11.), članka 61. Statuta Osnovne škole Velika Pisanica, a sukladno Odluci od 29. prosinca 2011. godine Školski odbor Osnovne škole Velika Pisanica, Velika Pisanica, raspisuje

za izbor i imenovanje ravnatelja/ice Škole

Uvjeti: Za ravnatelja/icu Škole može se imenovati osoba koja ispunjava uvjete za učitelja/icu ili stručnog suradnika/icu, a koja ima najmanje višu stručnu spremu i pet (5) godina radnog iskustva na odgojno – obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi.

Uz prijavu (zamolbu) na natječaj kandidati moraju priložiti u izvorniku ili ovjerenom presliku:

• životopis
  • diplomu
  • domovnicu
  • dokaz o radnom iskustvu na odgojno – obrazovnim poslovima (potvrda škole i ovjerena preslika radne knjižice)
  • dokaz o položenom stručnom ispitu ili da je osoba oslobođena obveze polaganja
  • uvjerenje da nije pod istragom i da se protiv njega ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci)
  • prijedlog programa rada

Ravnatelj/ica se imenuje na vrijeme od 5 godina.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.

Prijave sa potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu škole: Osnovna škola Velika Pisanica, Hrvatskih mučenika 3, 43 271 Velika Pisanica u zatvorenoj omotnici s naznakom  „Natječaj za ravnatelja – ne otvarati“.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 45 dana od dana isteka roka za podnošenje prijava.

> Natječaji za radna mjesta