Natječaj:„Škola – prijatelji starijih: Nauči me, naučit ću te!“

Autor: Ivan Piria, 6. 2. 2013.

Poštovani,

Potaknuta velikim odazivom osnovnih škola diljem Hrvatske na prošlogodišnji nagradni natječaj „Škola – prijatelj starijih: Lajkam starije“, Royalova zaklada za međugeneracijsku solidarnost odlučila je i ove godine pozvati sve zainteresirane učitelje, profesore, učenike i ravnatelje da se prijave na natjecanje pod nazivom „Škola – prijatelji starijih: Nauči me, naučit ću te!“

Zaklada će dodijeliti do tri novčane nagrade (15.000, 10.000 i 5.000 kuna) školama čije će prijave dokazati najaktivniji, najinovativniji model rada kojim učenici educiraju starije a stariji educiraju učenike, odnosno razmjenu znanja i iskustava između starije i mlađe generacije.

Sve o ovogodišnjem Javnom pozivu (njegovoj svrsi, kome je namijenjen, što treba sadržavati prijava, o kriterijima za odabir nagrađenih, rokovima dostave i sl.) možete pročitati na straniciwww.royal-zaklada.hr .

S poštovanjem.

> Razredi  > Natječaji za učitelje