"Kad se male ruke slože,sve se može..."

Autor: Mirela Mrzlečki, 14. 6. 2015.

Projekt koji ćemo realizirati ove godine nosi naziv "Družba Pere Kvržice".U skolopu projekta u planu nam je bilo i bojanje drvarnice u školskom dvorištu.Pri toj realizaciji u pomoć su nam "priskočile"vrijedne mame,sestre i prijateljice.Odlučili smo se za motiv cvjetića sukladno motivu iz istoimenog filma.Drvarnicu smo najprije obojali u temeljnu bijelu boju,a potom smo iscrtavale i bojale cvjetiće.Naravno,u radu su nam pomogli i vrijedni i motovirani učenici.Posao smo dovršili u veselom ozračju i bili ponosni na naš rad.Nakon posla počastili smo se kolačima,sokovima i kavom.

Malo nas je,al smo složni...Hvala dragim damama koje su nam pomogle!!!

Napomena:Za troškove boje i potrošnog materijala iskoristili smo onih prikupljenih 250kn od prodaje uskršnjih ukrasa.

Učenici područne škole Babinac rade i uče u četverorazrednoj kombinaciji.
Super se snalaze i vrlo su aktivni.Rado sudjeluju u svim događanjima škole
zajedno sa svojim roditeljima.
Evo kako je to izgledalo tijekom božićne radionice...
Malo se vraćamo u prošlost,ali nećete nam zamjeriti!!
Uradci su ispali jako dobri!!
Uskoro i fotka s maškara,a i uskršnje radionice koja nam se bliži.
Pozdrav!!

> Školski projekti  > PŠ Babinac