Izvanučionička nastava Karlovac-Ozalj

Autor: Mirela Mrzlečki, 14. 6. 2015.

U sunčano jutro,03.lipnja,krenuli smo na put.Učenici PŠ Babinac u pratnji moje malenkosti krenuli su u posjet gradu Karlovcu-starom dijelu grada Dubovcu i Ozlju.

Na odredište smo sretno stigli.Posjećivali smo sve prema planu izvanučioničke nastave.Učenike je fascinirao vidikovac Dubovac s kojeg se pogled na grad Karlovac pruža kao na dlanu.Puni dojmova krenuli smo u posjetu starom dvorcu u Ozlju,gdje smo s velikim interesom slušali o životu i radu ljudi u prošlosti.Rad hidroelektrane posebno ih se dojmio,posebice jer su morali budno paziti da ne prijeđu dozvoljenu liniju zbog mogućnosti strujnog udara.Puni korisnih informacija i lijepih dojmova na kraju smo se počastili obilnim ručkom u obližnjem restoranu.Dan smo zasladili sladoledom i pjesmom u autobusu te smo sretno u večernjim satima stigli svojim kućama.

Učenici područne škole Babinac rade i uče u četverorazrednoj kombinaciji.
Super se snalaze i vrlo su aktivni.Rado sudjeluju u svim događanjima škole
zajedno sa svojim roditeljima.
Evo kako je to izgledalo tijekom božićne radionice...
Malo se vraćamo u prošlost,ali nećete nam zamjeriti!!
Uradci su ispali jako dobri!!
Uskoro i fotka s maškara,a i uskršnje radionice koja nam se bliži.
Pozdrav!!

> Školski projekti  > PŠ Babinac