Završna priredba

Autor: Mirela Mrzlečki, 14. 6. 2015.

Dana 11.lipnja u PŠ Babinac održana je svečana završna priredba.Uz ponovnu prezentaciju našeg projekta,ali ovog puta u dvorištu škole,priredba se dalje odvijala u zvucima pjesme,plesa i stihova.Učenici su se jako potrudili i ponovno pokazali u najboljem svjetlu.Bravo!Ujedno smo se oprostili i od naših četvrtaša koji školovanje nastavljaju u MŠ.Na kraju programa počastili smo roditelje,ravnateljicu,prijatelje i poznanike zakuskom od slasnih kolača,grickalica,kave i sokova.

Roditelji su mogli uživati u pogledima na novo obojanu drvarnicu te na drveni mlin koji se izuzetno uklopio u sliku dvorišta.Društvo su nam pravile i tri mlade vjeverice koje su se stidljivo skrivale u krošnji velikog bora.Druženje,kao i svako dosada,proteklo je u pozitivnom i sretnom ozračju!

Učenici područne škole Babinac rade i uče u četverorazrednoj kombinaciji.
Super se snalaze i vrlo su aktivni.Rado sudjeluju u svim događanjima škole
zajedno sa svojim roditeljima.
Evo kako je to izgledalo tijekom božićne radionice...
Malo se vraćamo u prošlost,ali nećete nam zamjeriti!!
Uradci su ispali jako dobri!!
Uskoro i fotka s maškara,a i uskršnje radionice koja nam se bliži.
Pozdrav!!

> Školski projekti  > PŠ Babinac