Maškare..ča mogu maškare!!!

Autor: Mirela Mrzlečki, 7. 3. 2017.

Veljača!Ljubav,maškare!Da,maškare!Veselimo im se najviše!Tako smo se i ove godine ,kao i svake već tradicionalno,maskirali u svoje omiljene likove.Tako maskirani prošetali smo selom,pjevali i plesali.Dragi roditelji i mještani lijepo su nas i ugodno ugostili!Bilo je tu svega slatkoga prije Korizme.Krafni,lizalica,kolača,čokolade,sokova i mnogih drugih ića i pića!Dan je bio kao stvoren za šetnju,a mi veseli i sretni jer je došao dan kojeg smo čekali cijelu godinu!Ugodno smo se zabavili i naveselili!Fašnička povorka bila je naravno 28.veljače kao i svake godine!

Učenici područne škole Babinac rade i uče u četverorazrednoj kombinaciji.
Super se snalaze i vrlo su aktivni.Rado sudjeluju u svim događanjima škole
zajedno sa svojim roditeljima.
Evo kako je to izgledalo tijekom božićne radionice...
Malo se vraćamo u prošlost,ali nećete nam zamjeriti!!
Uradci su ispali jako dobri!!
Uskoro i fotka s maškara,a i uskršnje radionice koja nam se bliži.
Pozdrav!!

> Školski projekti  > PŠ Babinac