PROJEKTNA NASTAVA " JEDNA JABUKA NA DAN, DOKTOR IZ KUĆE VAN"

Autor: Danijela Dašek, 4. 4. 2015.

Dana 02.10.2014. u PŠ Bedenik održan je PROJEKTNI DAN - " JEDNA JABUKA NA DAN- DOKTOR IZ KUĆE VAN ".

Sudjelovali su učenici od 1. do 4. r. OŠ Velika Pisanica i PŠ Bedenik sa svojim učiteljima i učiteljicama te ravnateljica Ivana Gregorić. Učenici su bili grupirani po razredima.  Učenici prvog razreda sudjelovali su u izradbi slikovnice ČAROBNA JABUKA.

Učenici 2. r. prepisivali su tušem i perom, krasopisom stare recepte kolača s jabukama.

Učenici 3. r. trebali su pripremiti što više narodnih izreka o jabuci - izrađivali su plakat.

Uč. 4. r. odgovarali su na anketu o jabukama te izrađivali plakat.

Nakon projektne nastave u učionicama, učenici su zajedno s učiteljima krenuli u šk. voćnjak gdje su brali jabuke. Nakon berbe su ih ogulili i naribali, a učitelj Viktor je od naribanih jabuka  iscijedio  prirodni sok- bez šećera.

> Školski projekti  > PŠ Bedenik