Sportska natjecanja 20. svibnja 2015.

Autor: Marina Roher, 20. 5. 2015.

Međunarodni dan obitelji proglasili su Ujedinjeni narodi 1989. godine, a u svijetu je prvi put obilježen 15.05.1994. godine pod sloganom "Da obiteljski dan ne čine stvari nego srdačni odnosi roditelja i djece" .

Iz obitelji i obiteljskog okruženja stvaraju se ljudi sa svojim karakterom, stavovima, vjerovanjima koji grade neki budući svijet.

Tako su se družili roditelji i djeca  kroz razna sportska natjecanja. Pobjednici su se okitili medaljama a svi sudionici dobili su zahvalnice za sudjelovanje.

Jako je važno osvijestiti si koliko je obitelj važna, koliko su nam važni naši roditelji, braća, sestre, djeca, bake, djedovi...

> Školski projekti  > PŠ Lasovac