ZAGREBE, GLAVNI GRADE MOJ

Autor: Marina Roher, Ivana Čer Dvornik, Sanela Gerić, 6. 11. 2015.

Dana 30.listopada 2015. učenici od 1.-4.razreda PŠ Lasovac bili su na jednodnevnom izletu u Zagrebu zajedno sa PŠ Ribnjačka, Babinac, Bedenik te sa MŠ Velika Pisanica.

Učenici su posjetili kazalište ''Žar ptica'' gdje su gledali predstavu

'' Kraljević i prosjak''.

Nakon završene predstave krenuli su u obilazak Muzeja iluzije. Učenici su imali mogućnost igre i istraživanja po muzeju. Učenike je najviše dojmila Anti-graviti soba. I Ames soba u jednom kutu sobe stoji div,u drugom patuljak! Doživjeli su kako se čovjek pred očima smanjuje i povećava kroz samo par koraka po ovoj nevjerojatnoj sobi iluzija!

Prošli smo i kroz Kamenita vrata, Krvavim mostom, pored Kule Lotrščak, Markovim trgom i Zagrebačkom katedralom. Prisjetili su se svih ljepota našeg glavnog grada.

Učenici su se vratili u večernjim satima puni predivnih dojmova i proživljenih iluzija.

> Školski projekti  > PŠ Lasovac