˝PJEVAJMO MURTIĆA˝

Autor: Marina Roher, Ivana Čer Dvornik, Anita Farkaš, Sanela Gerić, 18. 11. 2015.

12. studenog 2015. godine našu školu posjetili su predstavnik Ministarstva kulture i predstavnice Muzeja za umjetnost i obrt iz Zagreba u sklopu projekta Ruksak pun kulture OŠ Velika Pisanica.

Učenici naše škole sudjelovali su u likovnoj radionici ˝Pjevajmo Murtića˝. Učenici su kroz prezentaciju likovnih pojmova i izrađivanje vlastitih likovnih radova učili o apstraktnom slikarstvu.  Učenicima se radionica svidjela. Zahvaljujemo se Ministarstvu kulture na  besplatnoj radionici u projektu ''Ruksak pun kulture' ' namijenjenoj našim učenicima u manjim ruralnim sredinama.

> Školski projekti  > PŠ Lasovac