Dobro je biti dobar

Autor: Marina Roher, Anita Farkaš, Ivana Čer Dvornik, Sanela Gerić, 6. 12. 2017.

6. prosinca 2017. godine u selu Lasovac učenici od prvog do četvrtog razreda su uvježbali program za dragog im sveca Nikolu. Marljivo su radili i vježbali da bi program bio što bolji i da sveti Nikola ponovo dođe k njima u selo. Ove godine nisu imali baš ni previše jedinica i bili su jako dobri pa su se iskreno nadali da će on doći. Tako je i bilo, sveti Nikola je došao i obradovao ih je sa slatkim poklon paketima. Djeca polaznici male škole također su dobili poklon i uživali u programu.

Zahvaljujemo se ravnateljici Ivani Haić, župniku Saši Šargaču, roditeljima, bakama, djedovima, tetama i stričevima što su došli pogledati nastupe svojih školaraca. Hvala i općini Šandrovac,načelniku Josipu Dekaliću, na slatkim poklonima!

> Školski projekti  > PŠ Lasovac