VRIJEME ADVENTA

Autor: Marina Roher, 1. 12. 2017.

U  petak, 1. prosinca 2017. godine  na roditeljskom sastanku učenici drugog razreda okušali su se u ulogama  televizijskih voditelja.  Upoznali su roditelje sa aktivnostima i igrama za vrijeme adventa. Čitanjem  prigodnih  tekstova učenici su pokazali zavidnu vještinu izražavanja u javnom  nastupu i interpretativnom čitanju na glas.

Marljivo su promatrali promjene u prirodi u jesen te prikupili prirodne materijale koje su vješto iskoristili u izradi adventskog vijenca (klipove kukuruza, kukuruzovinu , češere, koštice tikvi, orahe, lješnjake, žirove, plodove šipka).

Roditelji su  zajedno s učenicima izradili „mašne“ od kukuruzovine kojima smo ukrasili „boriće“, ukrase za prozor.

> Školski projekti  > PŠ Lasovac