SVE ZA SVETOG NIKOLU

Autor: Marina Roher, Anita Farkaš, Ivana Čer Dvornik, Sanela Gerić, 7. 12. 2018.

Dana 06.12.2018. održana je prigodna priredba   u  domu u Lasovcu   za polaznike male škole i sve prisutne. Kao i svake godine sveti Nikola je ponovo došao u Lasovac i darivao je učenike od prvog do četvrtog razreda kao i polaznike male škole. Djeca su bila vesela i sretna, jer ih ni ove godine nije posjetio Krampus. Održana je  prodaja radova koje su izradili učenici uz pomoć svojih učiteljica.

Zahvaljujemo se svima koji  su došli pogledati nastupe svojih školaraca. Hvala i općini Šandrovac, načelniku Josipu Dekaliću, na slatkim i velikim poklonima!

> Školski projekti  > PŠ Lasovac