POSJET DJELATNIKA DRŽAVNE UPRAVE ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE

Autor: Ivan Piria, 28. 3. 2013.

20.3.2013. PŠ Lasovac posjetili su djelatnici Državne uprave za zaštitu i spašavanje i tom prigodom održali predavanje o opasnostima požara , poplave,potresa …te kako se u tim prigodama ponašati.Učenici su demonstrirali kako nazvati Vatrogasnu službu  te kako pravilno reći sve bitne informacije.Učenicima je održana Power Point prezentacija o svim opasnostima i kako se ponašati u tim slučajevima.Nakon toga je pripadnik policije učenicima demonstrirao  i pokazao smrtonosne naprave kojih se učenici trebaju čuvati i izbjegavati te prijaviti starijim i odgovornim osobama.Osim učenika PŠ Lasovac na predavanju su sudjelovali i učenici PŠ Bedenik  (2. i 3. razredi) , PŠ Babinac (2. i 3. razredi) i PŠ Ribnjačka (2. i 3. razredi).

> Školski projekti  > PŠ Lasovac