Izbori za Vijeće učenika i predsjednike trećeg i četvrtog razreda

Autor: Marina Roher, Ivana Čer Dvornik, 8. 9. 2014.

Učenički izbori održani su u okviru sadržaja Građanskog odgoja i obrazovanja. Aktivno i odgovorno učenici su  sudjelovali  u donošenju odluka i razvijali građanske vrijednosti i stavove. Nakon predstavljanja kandidata svatko od učenika u razredu tajno je glasovao i svoj glas ubacio u izbornu kutiju. Izborna komisija prebrojala je glasove te je izabran učenik predstavnik razreda u Vijeću učenika OŠ Velika Pisanica te razredno rukovodstvo. Učenici su zaključili da su im izbori bili zanimljivi. Važno im je sudjelovati u stvaranju demokratske razredne i školske zajednice.

> Školski projekti  > PŠ Lasovac