Dan kruha

Autor: Marina Roher, Anita Farkaš, Ivana Čer Dvornik, Sanela Gerić, 16. 10. 2014.

16. listopada 2014. godine obilježili smo Dan kruha u našoj školi. Učenici su sa svojim majkama,bakama i sestrama pripremili ukusne proizvode od kruha,kolače i peciva. U  školi smo izložili sve što su učenici donijeli. Učenici su izveli mali  dramsko-recitatorski program sa prigodnim igrokazima i recitacijama o kruhu i jeseni. Nakon učeničkih nastupa svećenik David Andreić posvetio je hranu koju su učenici nakon toga blagovali. Zahvalni smo što na našem stolu imamo hranu. Zaključili smo da hranu nikada ne smijemo bacati jer nisu sva djeca svijeta sretna kao mi.

oo

> Školski projekti  > PŠ Lasovac