Svjetski dječji parlament

Autor: Dorotea Šafarić, 4. 3. 2016.

Dječja diplomacija Svjetskog dječjeg parlamenta poziva djecu na audiciju za dječje predsjednike, zastupnike, ministre i ambasadore koji će se tri mjeseca pripremati za Svjetski dječji bal, uz puno dance, techno i klasične glazbe, plesa, sporta, razgovora kao prvi dječji diplomati lijepoga ponašanja u Republici Hrvatskoj.Djeca koju će pripremati studenti raznih profesija u 3 mjeseca naučiti će voditi Dječju Republiku Hrvatsku te će svoja postignuća prikazati na Svjetskom dječjem balu.

Djeca imaju svoj urede u dječjoj rezidenciji Svjetskog dječjeg parlamenta:
1. Ured predsjednika Svjetskog dječjeg parlamenta
2. Ured predsjednika dječje RH
3. Ured predsjednika dječje Vlade RH
4. Ured predsjednika dječjeg parlamenta RH
5. Ured dječjeg ministarstva RH
6. Ured dječjih novinara
7. Ured za dječji marketing i promociju
8. Ured za dječji sport
9. Ured za dječju kulturu
10. Ured dječjih ambasada
11. Ured za dječju pravdu, zaštitu i interese
12. Ured za dječji turizam

Svi dječji uredi imati će zastupnike studente koji će napisati troškovnike, prezentacije i planove svojih ureda, kao i dječji državni proračun.

www.skole.hr

> Kutak za roditelje