28. Proljetna škola školskih knjižničara RH

Autor: Dorotea Šafarić, 1. 4. 2016.

Od 7. do 9. travnja 2016. održat će se 28. Proljetna škola školskih knjižničara RH pod nazivom “Primjena strategija učenja i upravljanja informacijama“. Ovaj državni skup namijenjen je stručnim suradnicima knjižničarima, a održat će se u Zadru u Hotelu Kolovare.Sudionici skupa će steći uvid u modele rada knjižničara sa situacijama učenja u kojima se učenik svrsishodno služi različitim medijima i izvorima informacija, rješava probleme povezujući nove informacije s postojećima i organizirajući ih u smislenu cjelinu te kreativno djeluje u različitim područjima učenja. Predavanja će biti interaktivna, a održat će se i radionice i rad u manjim skupinama.Predavači na skupu će biti: stručnjaci uključeni u Cjelovitu kurikularnu reformu, Draženka Stančić, dr. sc. Jasna Milički, dr. sc. Mihaela Banek Zorica, dr. sc. Ana Crkvenčić, knjižničari mentori i savjetnici, voditelji ŽSV-a, viša savjetnica Biserka Šušnjić.

www.skole.hr

> Kutak za roditelje