> O školi  > Knjižnica

5. nacionalno natjecanje u čitanju naglas

Autor: Ivan Piria, 27. 10. 2017.

Dana 24.10.2017.učenici naše škole sudjelovali su na 5. nacionalnom natjecanju u čitanju naglas-GRADSKA RAZINA. Ove godine natjecanje je održano u organizaciji  Gradske knjižnice u Grubišnom Polju . Natjecanje se odvijalo u dvije kategorije -za učenike od 3.do 5.razreda i za učenike od 6. do 8. razreda. Na natjecanju su sudjelovali slijedeći učenici naše škole:  Dario Bolšec 3.razred ( mentorica učiteljica Marija Dent ), Nataša Đurđević 5. razred (mentorica učiteljica Slavka Soptija ),Filip Perdedaj 7.razred i Roberto Rakijaš 8. razred    ( mentorica učiteljica Nataša Saraja ). Nastup naših učenika bio je vrlo uspješan jer je učenica Nataša Đurđević osvojila prvo mjesto u  kategoriji od 3.do 5. razreda, a učenik RobertoRakijaš drugo mjesto u kategoriji od 6. do 8. razreda te su sa svojim mentorima pozvani na Županijsko natjecanje u čitanju naglas koje će se održati 3. studenog 2017.godine na Dječjem  odjelu Narodne knjižnice,,Petar Preradović“ Bjelovar. Natjecateljima želimo puno sreće i   uspjeh u daljnjem natjecanju.

Priredila knjižničarka,Slavka Soptija

> O školi  > Knjižnica