> O školi  > Knjižnica

Ljubavni kviz

Autor: Nataša Saraja, 12. 4. 2023.

Učenici šestih, sedmih i osmog b razreda vrlo su uspješno sudjelovali na školskom književnom kvizu. Zadatak je bio pročitati tri dječja ljubavna romana. Kviz se sastojao od dva dijela, pismenog i usmenog, a sudjelovalo je dvanaestero učenika te ih sve pohvaljujemo. Na pismenom dijelu najbolji rezultat ostvarila je Heidi Ličina, dok su ukupne pobjednice u paru Lana Jukić, 8.b i Marija Malvić, 7.a. Pobjednice su prigodno nagrađene. Heidi Ličina posebno je nagrađena za kreativnost u usmenom izlaganju. Cilj nam je bio potaknuti učenike na čitanje. Kviz su organizirale učiteljice Hrvatskog jezika Nataša Saraja i Senada Piria.

> O školi  > Knjižnica