Posjet japanskog veleposlanika našoj školi

Autor: Ivan Piria, 19. 10. 2012.

OŠ Velika Pisanica 17.listopada 2012. godine posjetio je Njegova Ekselencija g. Masaru Tsuji, veleposanik Japana u Republici Hrvatskoj sa svojim suradnicima te predstavnici Bjelovarsko bilogorske županije, kao i općine Velika Pisanica. Posjeta japanskog veleposlanika dio je završne konferencije projekta ''Opremanje OŠ Velika Pisanica obrazovnom opremom''. Tom prilikom učenici su pripremili program nakon kojeg je uslijedio obilazak novonamještenih učionica.

OŠ Velika Pisanica prije 18 mjeseci uputila je Veleposlansvu Japana projekt

Kvalitetan rad OŠ Velika Pisanica u jednoj smjeni na natječaj Japanske vlade Program Pomoći Vlade Japana za temeljne potrebe (Grassroots Human Security Projects). Predstavnici Japanskog veleposlanstva 9.svibnja 2011. godine posjetili su školu kako bi se uvjerili u uvjete i potrebu za promjenom namještaja. U ožujku 2012. godine primi smo radosnu vijest da će  Japanska  vlada financirati  u iznosu 13.139 Eura nabavu školskog namještaja (ormari, police, klupe i stolice) za 6 učionica  te ormare i police za još 2 učionice. Nova obrazovna oprema  u  OŠ Velika Pisanica  će uvelike  pomoći boljem radnom ozračju i boljim rezultatima učenika Ugovor o donaciji potpisan je 21.ožujka 2012. godine u Veleposlanstva Japana. Projekt '' Opremanje OŠ Velika Pisanica obrazovnom opremom'' ocijenjen je pozitivni i financijski podržan od strane Vlade Japana i Veleposlanstva Japana u Republici Hrvatskoj te im se stoga od srca zahvaljujemo. Kupnja novog namještaja realizirana je u ljetu 2012. godine u iznosu 64. 495,00  kn bez PDV-a kojeg smo bili oslobođeni zbog donacije. Zahvaljujemo se Japanskom veleposlanstvu i Vladi na financijskoj potpori našem projektu i našim učenicima  koji su ovu školsku godinu započeli radom u boljim uvjetima, ljepšem okruženju što će pridonijeti kvalitetnijem radu i boljim rezultatima.

Nadamo se da će bolji uvjeti pomoći našim učenicima da kvalitetnije savladaju nastavno gradivo te da njihovi rezultati učenja pomognu u upisivanju željenih srednjih škola i sveučilišta.

PROJEKT DRVOKOD

DRVOKOD-PISANICA

DRVOKOD PORTAL

« Svibanj 2024 »

DOKUMENTI ŠKOLE

ŠKOLSKI UDŽBENICI

Ispis statistike od 21. 10. 2016.